Film Bloodshot – durdurulamaz güc – kanlı filmi HD online izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
13 Görüntülenme

Film Bloodshot – durdurulamaz güc – kanlı filmi HD online izle

Hızlı ve Öfkeli üreticilerinden muhteşem fantastik aksiyon filmi "Bloodshot" Vin Diesel den kahramanlık filmi, Film popüler Valiant çizgi romanlarına dayanıyor.
çevrimiçi süper kahraman aksiyon filmi "Bloodshot" izlemeye
davetlisiniz Asker Ray Harrison öldü ve onu bir ölüm makinesine dönüştüren RST tarafından dirildi. Fakat süper savaşçı kontrolden çıkar ve geçmişi hakkındaki gerçeği bulmaya çalışır. Hızlı ve Öfkeli franchise üreticilerinden muhteşem fantastik aksiyon filmi "Bloodshot" Vin Diesel. Film popüler Valiant çizgi romanlarına dayanıyor.

Cesur asker Ray Garrison öldürülünceye kadar ölümcüldü. Trajik ve gizemli bir ölümden sonra yeni bir bedende yeni bir hayata başlar. O, içinde nanorobot "nanitlerin" tüm ordusunu implante eden yüksek teknoloji şirketi RST tarafından diriltildi. Bloodshot bu şekilde doğar - doğaüstü güç ve anında yenilenme ile savaşta yenilmez bir savaşçı. RST için çalışan ileri asker ekibine katılır. Ancak itaatkâr bir ölüm makinesinin rolü ona uymuyor. Bloodshot geçmiş yaşamını hatırlamak ve onu yok edenlerden intikam almak istiyor. Bildiğiniz gibi, hakikat arayışı, yok edilemez bir savaşçı için bile çok ileriye gidebilir ve tehlikeli olabilir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?