Sessizliğin Sesi (ABD, 2019): çevrimiçi bir film izleyin
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4 Görüntülenme

Sessizliğin Sesi (ABD, 2019): çevrimiçi bir film izleyin

Şimdi yüksek kaliteli film izle, Sessizlik Sesi (The Sound of Silence) yüksek kaliteli binlerce popüler film, dizi ve en son haberler. "Sessizlik Sesi " (The Sound of Silence) filmini profesyonel sesle türkce veya altyazılı mükemmel kalitede (Full HD 1080) izleyin Sizi çevrimiçi sinema salonumuzda " Sessizliğin Sesi " filmini HD kalitesinde izlemeye davet ediyoruzPeter Lucian alışılmadık bir mesleğin adamı. Evde sesi inceler ve insanları baş ağrısı, yorgunluk ve depresyondan kurtarmak için ayarlar. Peter'ın yeni müşterisi, sorunu çözülemeyen Ellen olur.

Peter, hayatını New York sokaklarında ve insanların evlerinde ses kalıpları üzerinde çalışmaya adamış bir “ev alıcısı”. Ona göre, kötü sağlık, kaygı ve stres, çevredeki ekipmanın ses kombinasyonları ile ilişkilidir. Peter, tezi üzerinde neredeyse çalışmayı bitirdi ve teorisinin şarlatanlık değil, yerçekimi ile aynı fiziksel yasa olduğuna inanıyor. Dairenin akustiğini ayarladığı şehrin farklı bölgelerinin tonlarını ve evdeki nesneleri belirledi.

Hareketli New York'ta Lucian'ın birçok sıkıntılı müşterisi var. Bunlardan biri, kronik yorgunluk ve bitkinlikten muzdarip mütevazı bir kadın olan Ellen Chasen. Sadece metropolüne taşındı, bu da durumunu daha da kötüleştirdi. Ellen, Peter'ın mucizelerine gerçekten inanmaz, ancak evini sağlam bir inceleme için verir. Kahraman sorunların nedenini hızlı bir şekilde bulur: Eski ekmek kızartma makinesi, sadece değiştirilmesi gereken suçlamaktır. Bu yardımcı olmaz ve Peter hala gerçeğin en altına inmeye karar verir. Yavaş yavaş, karakterler her ikisinin de hayatlarını değiştiren bir ilişki geliştiriyorlar ... Hikayelerinin nasıl bittiğini öğrenmek için çevrimiçi sinemamızdaki "Sessizliğin Sesi" dizisini izleyin.